Czy zarobię na Cloud Token więcej niż 12% miesięcznie?

Aplikacja Cloud Token

Do możliwości tak wysokich zwrotów z inwestycji podchodzę bardzo ostrożnie. W Cloud Token’a zainwestowałem 5200 złotych, a więc ok. 50% całego kapitału, który zgromadziłem jako Michael OneDollar od 1 sierpnia 2018 roku. Wiążę z tym projektem spore nadzieje, ale oczywiście biorę pod uwagę ewentualną utratę części lub całości kapitału.

Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się bardzo długo nad wejściem w Cloud Token. Dostałem na to namiar od osoby, która poświęca dużo czasu na zapoznanie się z tego typu inwestycjami. Jestem przekonany, że nim mi ją poleciła, to od góry do dołu ją prześwietliła.

Czym jest Cloud Token?

Cloud Token to aplikacja zarabiająca na arbitrażu kryptowalutami na giełdzie (kupuje taniej, a sprzedaje drożej). Na uwagę zasługuje tutaj fakt, że mamy wgląd w transakcje jakie są wykonywane. Sprawia to, że aplikacja jest bardziej transparentna niż konkurencyjne arbitraże, za co otrzymała ode mnie duży kredyt zaufania.

Oprogramowanie zarządzane jest przez sztuczną inteligencję o nazwie JARVIS AI. Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez znane na całym świecie firmy jak Coca-Cola, Google, Walmart, MasterCard i wiele innych. Mózgiem silnika JARVIS jest silnik TENSORFLOW. Ta kolaboracja pozwala Jarvis na przewidywanie ruchów rynkowych wewnątrz platformy.

Jarvis trejduje jednocześnie na 10 różnych giełdach. Na jednej kupi taniej, a na drugiej sprzeda drożej. Zakładam, że dzieje się to bardzo szybko i naprawdę potężne mózgi pracowały nad stworzeniem czegoś takiego. Dla mnie najważniejsze, żeby zarabiało jak najdłużej i jak najwięcej.

Cloud Token zarobi od 6 do 12% miesięcznie?

Zacznę od tego, że te minimum 6% zarobku miesięcznie to i tak zajebiście dużo. Mam jednak przeczucie, że Cloud Token pójdzie śladami Plus Tokena. W skrócie: Plus Token wystartował w kwietniu 2018 roku z ceną 0,4$ a w chwili pisania tego artykułu wynosi ponad 70$. Osoby które weszły na początku w Plus Tokena zarobiły majątek i po cichu liczę, że Cloud Token powtórzy ten sukces.

12 maja, w dniu oficjalnej premiery, Cloud Token kosztował 0,3 dolara . 20 maja kosztuje 0,345 dolara. Minie sporo czasu nim – i czy kiedykolwiek – Cloud Token będzie miał taką wartość jak Plus Token. Na tyle zaciekawił mnie jednak ten projekt, że wrzuciłem w niego jeszcze trochę oszczędności prywatnych.

Dziennie generuję bez żadnych poleconych osób ok. 45 CTO. Przy obecnej wartości (0,345 $) zarabiam całkowicie pasywnie ok. 15 dolarów dziennie! Nie wypłacam, ani nie reinwestuję CTO. Liczę, że z czasem wartość tej kryptowaluty wzrośnie.

Poniżej podaję minimalne wartości danej kryptowaluty, aby Jarvis mógł zacząć działać i dla Ciebie zarabiać.

 • USDT- 200
 • ETH – 0.01
 • TUSD – 1
 • BTC – 0.0001
 • LTC – 0.001
 • DOGE – 0.1

Zarabiaj polecając Cloud Token innym

Żeby zarabiać na poleceniach aplikacji Cloud Token, trzeba mieć zainwestowane minimum 500$ w jednej kryptowalucie. Bez tego nie będziesz mógł zarabiać na poleconych osobach, a program poleceń jest bardzo lukratywny.

 • I poziom poleceń (osoby bezpośrednio polecone) → Zarabiasz tyle samo co osoby w pierwszej linii.
 • II poziom poleceń (Partnerzy osób bezpośrednio poleconych) → 50% zarobków.
 • III – VIII poziom poleceń → 5% zarobków.

Zróbmy symulację zakładającą następujące liczby:

 • Z Twojego kodu partnerskiego dołączyło 5 osób (w 1 linii poleconych 5 osób)
 • Pod te 5 osób dołączają tylko dwie osoby na poleconego (w 2 linii poleconych 10 osób)
 • Pod te 10 osób dołączają tylko dwie osoby na poleconego (w 3 linii poleconych 20 osób)
 • Pod te 20 osób dołączają tylko dwie osoby na poleconego (w 4 linii poleconych jest 40 osób)
 • Pod te 40 osób dołączają tylko dwie osoby na poleconego (w 5 linii poleconych jest 80 osób)
 • Dalej to już sam sobie możesz policzyć jak rozpędza się ta lawina 🙂

Jeżeli też zainteresowała Cię aplikacja Cloud Token i widzisz potencjał w tej nowej kryptowalucie, to super jak podczas rejestracji wprowadzisz promocode: 1132402660. Dałem w różnych kolorach mój ref code żeby łatwiej było Ci wprowadzić.

Jak dołączyć do Cloud Token?

 1. Wejdź na stronę i wybierz wygodną dla siebie formę pobrania aplikacji https://www.cloudtokenwallet.com/ (aplikację możesz pobrać również ze sklepu Play -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudwallet.android
 2. Po ściągnięciu aplikacji zatwierdź instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł
 3. Podczas zakładania konta podaj mój kod referencyjny: 1132402660
 4. Wpłata depozytu oraz odpalenie automatycznego bota do arbitrażu który generuje Ci zysk.

I oczywiście – jak zawsze – przypominam: Pamiętaj, żeby nie inwestować więcej niż możesz stracić. Zawsze istnieje ryzyko utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Aktualizacja 21.05.2019 (Wartość CTO wzrosła do 0,3520 $)

Aktualizacja 30.05.2019 (Wartość CTO wzrostła do 0,3790 $)

W razie jakichkolwiek pytań zostaw komentarz lub napisz na adres kontakt@przemyslanezarabianie.pl
a postaram się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *