przemyslanezarabianie-logo

Jak zacząć?

Nie ma złotej receptury prowadzącej do osiągnięcia stabilności finansowej.

To nie działa tak, że „zrób to”, „zrób tamto” i zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy. Nie próbuj wzbogacić się za szybko, bo takie działanie przeważnie kończą się szybkim bankructwem i płaczem. Cierpliwość jest kluczem do rosnących dochodów, które bardzo często są w początkowym etapie niezauważalne.

Moja strategia osiągnięcia stabilności finansowej jest prosta: Inwestuję w kilka projektów jednocześnie, co ogranicza ryzyko bankructwa. Minimum dany projekt musi mieć zwrot na poziomie 10% netto rocznie. Wszystkie projekty wymagają zainwestowania mojego czasu lub środków finansowych. Z pustego i Salomon nie naleje, a żeby inwestować w pierwszej kolejności trzeba zarabiać.

Część z moich zarobków przeznaczam na Moje inwestycje które są nastawione w większości na długi czas działania. Jestem inwestorem długoterminowym, bo szybkie zarabianie pieniędzy wiąże się często ze znacznie większym ryzykiem. Poniżej 10% zysku rocznie nie schodzę, ale dojście do tego poziomu może już trochę czasu zająć.

Im mniej masz pieniędzy, tym więcej czasu potrzebujesz

Taka jest gorzka prawda. Nie znam sposobu który łatwo i przyjemnie pozwoli zamienić 500 zł w 500 000 zł w pół roku czy rok. Pamiętaj, że najlepszą inwestycją jaka istnieje jesteś Ty sam. Dodatkowe kursy czy szkolenia pozwolą Ci znaleźć lepiej płatną pracę, dzięki czemu będziesz mógł więcej pieniędzy przeznaczyć na inwestycje. Na blogu przeczytasz głównie o moich inwestycjach oraz o osiąganych dzięki nim zyskom/stratom

Michal-Lembicz-jak-zaczac

Nie zachęcam nikogo do podążania moimi krokami. Wszystko o czym piszę ma mnie doprowadzić do ostatecznego celu finansowego, którym jestniezależność finansa nim skończę 40 lat (29.05.2026)

Jesteś tutaj pierwszy raz? 
W takim razie zacznij od:

W pierwszej kolejności zachęcam Cię do sprawdzenia mojego projektu inwestycyjnego Pożyczki społecznościowe na którym od samego początku zarabiam ponad 10% netto rocznie. Jest to inwestycja nie wymagająca żadnej tajemnej wiedzy, a zarobek jest całkiem przyjemny. Koniecznie przeczytaj artykuł Jak zarabiać w internecie 4000 zł i więcejktóry otworzy Ci oczy, jeśli dalej uważasz, że szybko i łatwo można zarobić duże pieniądze, bo to nie prawda.

© 2020 Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies

crossmenu