Moje inwestycje

Poniżej znajdziesz wszystkie moje inwestycje finansowe, które zostały założone najwcześniej 1 sierpnia 2018 roku (od dnia prowadzenia bloga). Nic przed Tobą nie ukrywam, bo opublikowane tutaj informacje pozwalają mi lepiej kontrolować te projekty, a więc jest pełna transparentność.

 

Uprzedzam, że nie każdy projekt biznesowy który prowadziłem, prowadzę czy będę prowadził kończy się generowaniem zysków. To, że akurat dana inwestycja przynosi teraz zyski, nie oznacza że za miesiąc nie będzie przynosić strat.

 

Zamieszczone informacje odnośnie moich inwestycji, są czysto informacyjne. Nie ma gwarancji, że kopiując moje kroki osiągniesz taki sam efekt. Pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem straty części lub całości kapitału.
Lembicz Michał

Aktualne projekty inwestycyjne

Giełda

granie na giełdzie

Od 2018 roku inwestuję na giełdzie poprzez konto maklerskie M-Banku. Jestem totalnie amatorskim inwestorem, ale i tak wyciągam ponad 20% zysku rocznie (jak do tej pory)

Pożyczki społecznościowe

pożyczki społecznościowe

Również od 2018 roku inwestuję w pożyczki społecznościowe poprzez platformę Mintos. Aktualnie jest to totalnie pasywny dochód na poziomie powyżej 10% netto rocznie.

Pozycjonowanie w Google

marketing internetowy

W kwietniu 2020 roku po dwóch latach przerwy w działaniu, wznowiłem stronę Pozycjonerzy24.pl aby przez nią pozyskiwać Klientów na pozycjonowanie stron firmowych, sklepów i blogów.

Katalog wirtualnych biur

Katalog wirtualnych biur na którym będę zarabiał poprzez prezentowanie wizytówek firm.  Docelowo wszystko procesy będą zautomatyzowane, a więc generowany zysk będzie w 100% pasywny.

Blog

blog

Zarabianie na blogu którego czytasz, traktuję jako efekt uboczny. Biorę tutaj pod uwagę zysk uzyskany poprzez zamieszczone programy partnerskie nie powiązane z projektem inwestycyjnym.

Bielizna damska RIKONA

W kwietniu 2020 roku rozpocząłem prace nad własną marką ekskluzywnej damskiej bielizny RIKONA. Jest to całkowicie mi nieznana branża w której stawiam pierwsze kroki.

Wstrzymane projekty inwestycyjne

Bukmacherka

bukmacherka

Bukmacherka szła mi całkiem ładnie, ale zajmowała za dużo czasu. Jak znajdę sposób ograniczający czas, a nie zmniejszający szans na wygraną to powrócę do tego projektu.