przemyslanezarabianie-logo

Od 0 do 4000 zł miesięcznie

Data publikacji:
1 sierpnia 2018

Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie 4000 zł więcej kasy co miesiąc to bardzo dużo. Osiągnę ten roczny cel biznesowy poprzez zarabianie w internecie i oszczędzanie. Zobaczysz na moim przykładzie, że zawsze można poprawić swoją sytuację materialną. Nie będę nawijał ci makaronu na uszy, że robię to żeby ci pomóc. Pomagam samemu sobie, a czy ty znajdziesz w tych materiałach motywację do zmian w swoim życiu to twoja sprawa.

Znajdziesz sporo porad czy przemyśleń w danym projekcie zarabiania czy oszczędzania, które mogą ci się przydać. Jeżeli mam możliwość zamieszczenia w konkretnym produkcie czy usłudze linki afiliacyjnego, to tak robię. Nie polecę jednak niczego, z czego sam nie korzystam lub bym nie skorzystał. Ciebie to nic nie kosztuje, a w ten sposób doceniasz czas który poświęciłem w stworzenie materiału.

Gram w otwarte karty

poker jest jak biznes

Poker to piękna gra. Uważasz, że to dzięki szczęściu profesjonalni gracze zajmują tyle razy wysokie miejsca w turniejach na kilkaset czy kilka tysięcy osób? Prawda jest taka, że amatorzy grają kartami. Profesjonalni pokerzyści grają umiejętnościami: Wiedzą kiedy zablefować, wycofać się z rozdania czy jak wyciągnąć od przeciwnika najwięcej pieniędzy w rozdaniu.

Nie grywam już w pokera tak często jakbym chciał, ale ta gra z biznesem ma wiele wspólnego. Potrzebne są pieniądze i umiejętności. Szczęście zawsze jest mile widziane, ale w dłuższej perspektywie czasu najważniejsze są umiejętności. Rok to krótki czas na dojście od 0 zł do 4000 zł miesięcznie, więc trochę szczęścia by się przydało. Zwłaszcza w projekcie zarabianie na bukmacherce gdzie choć działam na wiedzy lepszych od siebie, to już sam ustalam co jest bardziej prawdopodobne.

Przerwałem zarabianie na bukmacherce, bo pochłaniało za dużo mojego czasu. Wyszedłem na plusie, ale w dłuższej perspektywie czasu ten projekt jest dla mnie nieopłacalny. Wolę jak pieniądze zarabiają się sam 🙂

Ty nie jesteś moim przeciwnikiem. Nie chcę od ciebie żadnych pieniędzy. Pokazuję ci moje karty (projekty zarabiania i oszczędzania), tłumaczę dlaczego tak je rozgrywam (artykuły i porady), czego się spodziewam i jak dane rozdanie się skończyło (podsumowanie czasowe projektu). Można przegrać jedno czy kilka rozdań. Grunt to żeby odchodząc od stołu (koniec projektu) być na plusie.

Aktualizacja artykułu: 04.11.2020

Z samego zarabiania na blogu nie udało mi się dojść jeszcze do 4000 zł miesięcznie, ale biorąc pod uwagę zarabianie wraz z oszczędzaniem, możliwe że ten rok zamknę bardzo blisko tej kwoty. Na koniec roku zrobię podsumowanie 2020 roku i zobaczymy jak to wyjdzie, ale - pomimo pandemii - jestem bardzo dobrej myśli.

Michał Lembicz
Prowadzę tego bloga od 1 sierpnia 2018 roku. Potrzebowałem motywacji do zmian na tle zarówno biznesowym jak i osobistym. Czy wyciągniesz z bloga jakieś wartości dodatnie? Nie wiem, ale super jak znajdziesz dla siebie coś wartościowego.

Skomentuj

© 2020 Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies

crossmenu