Od 0 do 4000 zł miesięcznie

4000 zł miesięcznie

Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie 4000 zł więcej kasy co miesiąc to bardzo dużo. Osiągnę ten roczny cel biznesowy poprzez zarabianie w internecie i oszczędzanie. Zobaczysz na moim przykładzie, że zawsze można poprawić swoją sytuację materialną. Nie będę nawijał ci makaronu na uszy, że robię to żeby ci pomóc. Pomagam samemu sobie, a czy ty znajdziesz w tych materiałach motywację do zmian w swoim życiu to twoja sprawa.

Znajdziesz sporo porad czy przemyśleń w danym projekcie zarabiania czy oszczędzania, które mogą ci się przydać. Jeżeli mam możliwość zamieszczenia w konkretnym produkcie czy usłudze linki afiliacyjnego, to tak robię. Nie polecę jednak niczego, z czego sam nie korzystam lub bym nie skorzystał. Ciebie to nic nie kosztuje, a w ten sposób doceniasz czas który poświęciłem w stworzenie materiału.

Gram w otwarte karty

poker jest jak biznes

Poker to piękna gra. Uważasz, że to dzięki szczęściu profesjonalni gracze zajmują tyle razy wysokie miejsca w turniejach na kilkaset czy kilka tysięcy osób? Prawda jest taka, że amatorzy grają kartami. Profesjonalni pokerzyści grają umiejętnościami: Wiedzą kiedy zablefować, wycofać się z rozdania czy jak wyciągnąć od przeciwnika najwięcej pieniędzy w rozdaniu.

Nie grywam już w pokera tak często jakbym chciał, ale ta gra z biznesem ma wiele wspólnego. Potrzebne są pieniądze i umiejętności. Szczęście zawsze jest mile widziane, ale w dłuższej perspektywie czasu najważniejsze są umiejętności. Rok to krótki czas na dojście od 0 zł do 4000 zł miesięcznie, więc trochę szczęścia by się przydało. Zwłaszcza w projekcie zarabianie na bukmacherce gdzie choć działam na wiedzy lepszych od siebie, to już sam ustalam co jest bardziej prawdopodobne.

Ty nie jesteś moim przeciwnikiem. Nie chcę od ciebie żadnych pieniędzy. Pokazuję ci moje karty (projekty zarabiania i oszczędzania), tłumaczę dlaczego tak je rozgrywam (artykuły i porady), czego się spodziewam i jak dane rozdanie się skończyło (podsumowanie czasowe projektu). Można przegrać jedno czy kilka rozdań. Grunt to żeby odchodząc od stołu (koniec projektu) być na plusie.

 

Nazwa projektu
Od 0 do 4000 zł miesięcznie
Start projektu
1 sierpień 2018
Koniec projektu
1 sierpień 2019
Cel projektu
Z projektów zarabiania i oszczędzania generować łącznie 4000 zł msc.
Sukces projektu
Przynajmniej jeden miesiąc w czasie trwania projektu spełni swój cel

Mam nadzieję że wszystko jest jasne? W późniejszym czasie doszlifuję te informacje, bo to nowa wersja bloga i jest mnóstwo rzeczy do ogarnięcia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *