Pierwszy miesiąc zarabiania na bukmacherce

1 miesiąc na bukmacherce
Pierwszy miesiąc zarabiania na bukmacherce jest troszkę niepełny. Po pierwsze – Kilka dni przed końcem miesiąca przestałem obstawiać. Po drugie – Straciłem dostęp do wiedzy na której się opierałem. Jak to jednak finalnie wyszło? Do przodu całe 605 zł i 66 groszy, ale w trakcie trwania tego projektu wprowadziłem wiele zmian.Jak widzisz w ikonie wpisu, troszkę się pośpieszyłem 🙂 W saldzie jest 1455,66 zł + 6 aktywnych kuponów po 25 zł. Suma tego dopiero odzwierciedla te 605 zł z groszami, ale gdybym 1 grudnia stwierdził „Pieprzę to. Wypłacam i koniec” to zamknąłbym ten projekt z zyskiem w wysokości 65% wkładu początkowego.

Michael OneDollar…Jesteś idiotą!

Szybko dotarło do mnie, że 100 zł na kupon przy budżecie początkowym 1000 zł to czysty hazard. Nie jestem zawodowym graczem zakładów sportowych (jest coś takiego w ogóle?). Do tego zdarzały się błędy wynikające z pośpiechu, np:

 • Jedna drużyna biorąca udział w 3-5 kuponach – Jak ta drużyna dała dupy, to wszystkie kupony szły „do piachu”.
 • Brałem pod uwagę drużyny z małą ilością ocen przez innych typerów.
 • Na siłę chciałem spełnić założenia jakiś bonusów, żeby mieć szansę wygrać jeszcze więcej i szybciej 🙂

Biorąc pod uwagę tylko te 3 powyższe rzeczy. Ponownie ODRADZAM KAŻDEMU ZAKŁADY SPORTOWE. Hazard już nie jedną osobę wpędził w problemy, które kosztowały utratę rodziny czy dachu nad głową. Pamiętaj o złotej zasadzie każdego hazardu: „Na każdego wygranego przypada X przegranych„. No to tyle jeśli chodzi o ostrzeżenie. Przejdźmy do pierwszych wniosków z projektu.

Zmniejszam kwotę na kupon z 25 zł na 10 zł

Przeważnie pojawiające się u hazardzisty „ale”, rozpoczyna tłumaczenie się i szukanie usprawiedliwienia. Nie uważam się za hazardzistę. U mnie „ale” oznacza zwiększenie stawki na kupon o 5 zł przy zachowaniu zasady zarządzania bankrollem

Czyli na jeden kupon mogę postawić 15 zł mając budżet min. 1515zł. Kupon za 20 zł jak będę miał 2020 zł itd.  Opóźni to szybkość zarobku, ale zmniejszy „teoretyczną losowość”. Jak to wyjdzie w praktyce? Zobaczymy, ale jak w trakcie trwania projektu widzę że coś nie działa, to po prostu reaguję.

Co dalej z zarabianiem na bukmacherce?

Rozważam zmianę platformy bukmacherskiej. Na obecniej siadła wyszukiwarka przez co za dużo czasu tracę na szukanie drużyn, które powinienem obstawiać. Kursy wszędzie są – chyba – podobne, a „bonusy” jak to „bonusy”… Wiadomo, że chodzi o to, żeby kogoś wciągnąć w wir hazardu i go wyssać do ostatniego grosza w skarpetce. Dlatego nie patrzę na nie przy zmianie platformy, ale jeszcze nie zdecydowałem gdzie będzie lepiej. W weekend na spokojnie sobie usiądę i podejmę decyzję.

Jedynce co się nie zmieniło od momentu rozpoczęcia tego projektu, to cel: Wyjście na PLUS. Jeżeli co miesiąc będę z tego projektu wychodził nawet na delikatnym plusie, to będę go dalej sobie prowadził. Jak będzie na minus, to rozważę zmianę strategii czy zamknięcie tego projektu. 

Macie jakieś pytania?

Zarabianie na bukmacherce - listopad

 • 13.11.2018 - Start projektu
 • Budżet początkowy projektu - 1000 zł (inwestycja)
 • 605,66 zł po 1 (niepełnym) miesiącu projektu

4 Comments

 1. WVX

  maksymalnie 1% budżetu na jeden kupon oraz nie więcej niż 4% na jedną sesję i byle do przodu 🙂

  1. Michael OneDollar

   Zgadzam się z budżetem na sesję. Tutaj staram się patrzeć tylko na te najpewniejsze mecze. Ale jak zastosuję budżet na sesję, to jeszcze wyeliminuję „najsłabsze pewniaki” dzięki 🙂

  2. WVX

   rozwiń proszę cyt.:
   „Straciłem dostęp do wiedzy na której się opierałem”
   bo jeśli ta wiedza coś kosztuje to chyba również powinna być uwzględniona w kosztach?
   No i dlaczego straciłeś dostęp?
   Ciekawi mnie bo może sam coś zainwestuje w ten sposób 🙂

   1. Michael OneDollar

    Rozwijając, za dostęp do źródełka moich danych się płaci 🙂 X dni było za darmo i czekałem aż wszystkie kupony się rozliczą, żeby podjąć decyzję czy się to kalkuluje czy szukać innego źródełka wiedzy. Wyszło spoczko, więc od 1 grudnia już płacę za wiedzę i uwzględnię to w podsumowaniu grudniowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *