przemyslanezarabianie-logo

Pokazać Ci jak zarabiać w internecie 4000 zł miesięcznie i więcej?

Data publikacji:
25 kwietnia 2019

Jak zarabiać w internecie 4000 zł miesięcznie bez większego wysiłku? Na to pytanie szuka odpowiedzi bardzo dużo osób. Przebrnąłem przez dużą ilość rewelacyjnych pomysłów na zarabianie w internecie, które miały zarobić znacznie więcej niż 4000 złotych. I niestety muszę Cię zmartwić, bo dojście do takich zarobków nie jest takie proste.

Od 1 sierpnia 2018 roku prowadzę tego bloga, a jak wszystko pójdzie po mojej myśli to dopiero w 2021 roku moje zarobki z projektów bazujących na internecie wyniosą 4000 złotych miesięcznie z lekką górką. Jest na to bardzo duża szansa, ale nie trwało to kilka miesięcy, tylko trzy lata. Jak chcesz zobaczyć moją drogę od zera do 4000 zł zarobków w internecie, to czytaj dalej ten artykuł.

Droga od zera do 4000 zł miesięcznie

Tutaj od razu na wstępie powiem, że zarabianie na blogu PrzemyslaneZarabianie.pl nie przyniosło praktycznie żadnych korzyści finansowych. Dopiero w 2020 roku trochę się to rozpędziło, ale jeszcze chwilę potrwa nim zarobki będą przyjemne dla oka i portfela. Nie pocieszy Cię też fakt, że pierwsze pieniądze pozyskane z internetu były wynikiem zainwestowanych oszczędności.

Można oczywiście zacząć zarabiać w internecie bez żadnego wkładu własnego: Wypełnianie ankiet, udział w konkursach (choć tutaj raczej nagrody rzeczowe) czy zarabianie poprzez programy partnerskie. Tylko wymaga to ogromnego nakładu czasu lub zainwestowania w stronę internetową, a później jeszcze w marketing.

Poprzez ankiety czy konkursy, jest praktycznie niemożliwe dojście do 4000 złotych miesięcznie. Jest to jakiś sposób na dorabianie, ale o większych sumach pieniędzy można zapomnieć. W programy partnerskie zamierzam wejść, ale to w późniejszym czasie. Jest to genialny sposób na zarabianie w internecie znacznie większych pieniędzy niż 4000 złotych miesięcznie, ale wymaga inwestycji czasu i dość mocnego zaplecza finansowego.

Zarobić, zaoszczędzić, zainwestować

Najszybciej zacząć zarabiać w internecie poprzez mądre zainwestowanie pieniędzy. Szukałem możliwości zarobkowych generujących minimum 10% zysku w skali roku. Czyli inwestując 50 000 złotych, po roku mam posiadać minimum 55 000 złotych. Do tego idealnie jakby był to dochód pasywny lub wymagający małej ilości czasu.

Idąc tym tropem natrafiłem na pożyczki społecznościowe w które inwestuję od lutego 2019 roku i zysk nigdy nie spadł poniżej 10% netto w skali roku. Ustawiłem automat do reinwestowania zysków z pożyczek i moja praca ogranicza się do ewentualnych wpłat na konto lub co jakiś czas zajrzę czy wszystko chodzi jak powinno.

W celu dywersyfikacji portfela inwestuję na giełdzie. W 2018 roku zysk wyniósł 22,45% a w 2019 roku 25,9%. W 2020 roku liczę, że zarobię też coś koło 15-20%. Jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o inwestowanie na giełdzie, więc pewnie to kwestia szczęścia, że jakoś udaje się wyjść do przodu.

Żeby zacząć zarabiać na tych projektach, musiałem zainwestować część swoich oszczędności. Mógłbym oczywiście wypełniać ankiety, ale chciałem szybciej zacząć zarabiać jakieś "widoczne" gołym okiem pieniądze. Cały czas regularnie wrzucam w nie część swoich zarobków z pracy, żeby szybciej się rozpędzały i z czasem zarabiały dla mnie więcej pieniędzy.

Kiedy ja zacznę zarabiać 4000 zł miesięcznie w internecie?

Zakładając, że wszystko pójdzie po mojej myśli to w 2021 roku zysk z moich inwestycji wyniesie delikatnie ponad 4000 złotych miesięcznie. Trochę trwało dojście do takiej sumy, zakładając ciągłe inwestowanie części zarobionych z pracy pieniędzy. Byłoby krócej, gdybym mógł inwestować więcej, ale patrzę realnie na swoje możliwości finansowe.

Dopiero po osiągnięciu 4000 złotych miesięcznie, rozpocznę zarabianie w internecie głównie w oparciu o programy partnerskie które pochłoną znaczą część z tych 4000 złotych. W programach partnerskich leżą duże pieniądze, ale wymaga to dużej ilości czasu i pieniędzy, bez większej gwarancji czy projekt osiągnie sukces czy porażkę.

Kto nie ryzykuje ten nie je kawioru i nie pije szampana. Samo dojście do zarobków większych niż 4000 złotych miesięcznie w internecie będzie dla mnie sukcesem. Pamiętaj, że nie liczę przy swoich zarobkach projektów które powstały przed 1 sierpnia 2018 roku (start bloga), a jedynie wszystko to co zostało powołane do życia po tym terminie.

Cierpliwość jest kluczem jeśli chodzi o zarabianie w internecie jakichkolwiek pieniędzy. Mnie osiągane w tym momencie zarobki w pełni zadowalają, zwłaszcza że z każdym miesiącem zarabiam coraz więcej. Jeżeli oczekujesz pomysłu typu "Nie mam nic, a za miesiąc chcę mieć 4000 złotych" to radzę zacząć czytać bajki, bo w internecie nie tak to wygląda.

Michał Lembicz
Prowadzę tego bloga od 1 sierpnia 2018 roku. Potrzebowałem motywacji do zmian na tle zarówno biznesowym jak i osobistym. Czy wyciągniesz z bloga jakieś wartości dodatnie? Nie wiem, ale super jak znajdziesz dla siebie coś wartościowego.

Skomentuj

© 2018-2021. Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies
crossmenu