przemyslanezarabianie-logo

Pożyczka idealna. Czy to możliwe? - Artykuł partnera

Data publikacji:
27 kwietnia 2020

Na rynku pożyczkowym istnieje masa firm, z których usług korzystają Polacy. Nie wszystkie jednak są równie godne zaufania. Pożyczka pożyczce nierówna. Jakich warunków powinniśmy szukać, by mieć pewność uczciwej transakcji? Na jakie firmy pożyczkowe stawiać? Podpowiadamy.

Jak wziąć dobrą pożyczkę?

W ramach oferty pożyczki konsument jest zobowiązany do zwrócenia równowartości kwoty, którą pożycza i doliczonych do niej kosztów. W zależności od tego, z jaką firmę rozpoczniemy współpracę, będziemy więc mieć do czynienia z innymi kwotami. Różnice wynikają zwykle z oprocentowania pożyczek i różnych jej kosztów. Wybierając zaufaną, działającą od lat na rynku firmę, mamy pewność, że otrzymujemy uczciwe, atrakcyjne warunki.

Żeby skorzystać z oferty pożyczkowej Providenta, wystarczy wypełnić wniosek online, przejść proces weryfikacji zdolności kredytowej i podać numer konta, na który mają wpłynąć pieniądze. Wszystkich formalności można dopełnić w domowym zaciszu o dowolnej porze. System transakcyjny pożyczkodawcy jest dostępny całą dobę przez Internet. Pożyczkobiorca potrzebuje m.in. swojego dowodu, numeru konta i telefonu komórkowego.

Jak to działa?

Osoby, które chcą skorzystać z oferty pożyczki samoobsługowej w Providencie nie muszą nawet wychodzić z domu. Można otrzymać dofinansowanie od 300 do 20 000 zł, dzięki czemu jest ono dopasowane do różnych potrzeb – od niewielkich do naprawdę sporych. Co ważne, pożyczkobiorca może sam wybrać okres spłaty i ustalić go między 3 a 48 miesiącami. Przelew przychodzi bezpośrednio na wskazane we wniosku konto, nie musimy więc martwić się żadnymi dodatkowymi formalnościami. Co ważne, pożyczkę można wziąć na dowolny cel – nikt nie musi wiedzieć, do czego są nam potrzebne dodatkowe środki. Łatwość skorzystania z oferty firmy Priovident sprawia, że cieszy się ona tak dużą popularnością wśród konsumentów.

Pożyczka online to dobra oferta

Dlaczego zatem pożyczka online od firmy Provident to dobra oferta? Przede wszystkim dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w udzielaniu pożyczek. Długa obecność na polskim rynku kredytów konsumenckich powoduje, że firma może zaoferować dobre warunki już w ramach oferty.

Wszystkie informacje i dane na temat pożyczki są nam znane przed podpisaniem umowy. Nie ma mowy o żadnych niedopowiedzeniach czy niejasnościach. Wiemy doskonale, jaki dokument decydujemy się podpisać. Atrakcyjne warunki i wygoda pożyczania to czynniki, które przemawiają zdecydowanie na korzyść firmy Provident.

Pamiętajmy, by przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy dokładnie czytać wszystkie jej zapisy. Musimy od A do Z wiedzieć, na co się decydujemy!

Michał Lembicz
Prowadzę tego bloga od 1 sierpnia 2018 roku. Potrzebowałem motywacji do zmian na tle zarówno biznesowym jak i osobistym. Czy wyciągniesz z bloga jakieś wartości dodatnie? Nie wiem, ale super jak znajdziesz dla siebie coś wartościowego.

Skomentuj

© 2020 Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies

crossmenu