Program partnerski Bankier #Recenzja01

Program Partnerski Bankier

Pierwszą moją recenzją będzie program partnerski Bankier. Przez wielu uważany za numer 1 jeśli chodzi o zarabianie na produktach bankowych czy firmach pożyczkowych. Czy faktycznie ten program partnerski jest taki niesamowit? Sprawdziłem to i podzielę się z wami moją opinią.

Znam program partnerski Bakier dosyć dobrze. Jak już pisałem wcześniej, prowadzę wiele projektów poza tymi opisywanymi na blogu, ale nie chcę i nie będę o nich pisać. Do końca roku powstaną rankingi lokat bankowych, kont osobistych, kont oszczędnościowych i kredytów. Jeśli na danym produkcie będę mógł zarobić, to czemu miałbym tego nie zrobić? Wiadomo, że priorytetem jest tworzenie rankingu według faktycznej wartości, a nie pod program partnerski, o czym niestety niektórzy zapominają. Dlaczego z tak wielu programów partnerskich oferujących produkty bankowe, będę w pierwszej kolejności korzystał właśnie z Bankiera?

Uczciwość

Bez względu na to z jakiego programu partnerskiego się korzysta, zakłada się że wszystko będzie przebiegało uczciwie. W końcu na takim układzie każdy zarabia i jakiekolwiek krzywe akcje, nie powinny mieć miejsca. Świetnym przykładem krzywej akcji, było tzw. „cookie stuffing” w programie partnerskim Affiliate44 które miało miejsce nie tak dawno temu. W skrócie, osoby mające zarabiać poprzez promowanie niektórych produktów Affiliate44 były robione w jajko. Zyskać zaufanie jest znacznie trudniej niż je odbudować, a po tej akcji program partnerski Bankier jeszcze bardziej zyskał w moich oczach, bo tam nigdy nie miałem żadnych problemów czy wątpliwości odnośnie prawidłowego naliczania prowizji.

Ocena uczciwości programu partnerskiego Bankier: 10/10

Liczba produktów

liczba programów Bankier

W dniu tworzenia recenzji jest 247 programów w Bankierze, przy czym większość dotyczy szeroko pojętego biznesu. Jest więc w czym wybierać choć niektórych godnych uwagi produktów nie ma. Z kolei niektóre występują tylko w Bankierze więc uznaję tutaj remis. Pod innymi kontami niż biznesowy jest bardzo ubogo, ale w końcu interesuje nas branża biznesowa i pod tym względem nie ma obecnie programu z tak dużą ilością produktów, którą mogę szczerze polecić.

Ocena liczby produktów programu partnerskiego Bankier: 10/10

 

Wdrożenie produktów

Program partnerski Bankier - Wdrażanie produktów

Tutaj sprawa wygląda troszeczkę gorzej. Najtrudniejsze wdrożenie produktów jest właśnie w Bankierze. W każdym programie partnerskim – a znam ich mnóstwo – było to szybkie, proste i przyjemne. Tutaj trzeba się trochę wysilić. Jak już się wszystko prawidłowo ustawi, to dalej jest bez problemu. Jednak pod tym kątem program partnerski Bankier leży i kwiczy. Przydałaby się generalna zmiana, bo wiele osób sobie z tym po prostu nie poradzi albo straci dużo czasu.

Później już idzie tak samo jak w przypadku reszty programów partnerskich. Koniecznie muszą jak najszybciej to zmienić i to jak najszybciej, choć zdaję sobie sprawę, że wymaga to pewnie przebudowania całej struktury naliczania prowizji od partnerów. Jeżeli masz problem z dołączeniem do programu partnerskiego Bankier daj znać w komentarzu a pomogę.

Ocena wdrażania produktów w Bankier: 1/10 – Podpięcie domeny | 8/10 – Wstawianie produktów

Wysokość prowizji

Zawsze prowizja jest za mała, nawet jak jest wysoka 🙂 A tak na poważnie to nie ma co narzekać. Podejrzewam, że w przypadku generowania dużej liczby wniosków, można spokojnie wynegocjować lepsze prowizje. Porównałem kilkanaście produktów dostępnych w Bankierze i innych programach partnerskich i różnice nie są kosmiczne na plus/minus. W przypadku drastycznych różnic lepiej dany produkt pobrać z innego programu, bo skoro za to samo (polecenie danego produktu) mamy dostać więcej kasy, to głupotą jest z tego nie skorzystać. Dla mnie podstawowym wyznacznikiem jest zaufanie do sieci, a dopiero w drugiej kolejności kasa.

Ocena wysokości prowizji w produktach Bankiera: 8/10 przy czym zaznaczam, że żaden program który znam do dziś nie zasługuje na 10/10

Powyższe punkty są dla mnie najbardziej istotne. Pora na

Kontakt z opiekunem

Wzorowo. Odpisują bardzo szybko i starają się jak najlepiej rozwiązać powód kontaktu. Czy to w kwestiach rozliczenia, czy negocjowania stawek, albo wskazówek „co zrobić, żeby poprawić konwersję”. Może ja trafiłem na genialnego opiekuna, bo totalnie nie mam do czego się przyczepić. Akurat ja kontaktuję się z kobietą, więc może mój diabelski urok na nią podziałał 🙂 .

Ocena kontaktu z opiekunem Bankiera: 10/10

Rozliczenie

Modne teraz jest to całe rozliczanie w trybie rzeczywistym, czyli od razu „teoretycznie” widzimy czy wniosek został zaakceptowany w danym programie i naliczaną prowizję. Ja akurat mam to w dupie. Program partnerski Bankier rozlicza wszystko do 20 dnia miesiąca choć zdarzają się im lekkie poślizgi. Wszystko podliczą i można wypłacać kasę. Do tej pory maksymalnie czekałem coś koło 4 dni roboczych na przelew więc jest spoko.

Ocena rozliczenia z Bankierem: 10/10

Program partnerski Bankier – Podsumowanie

Numer 1 jeśli chodzi o produkty finansowe. Korzystam od dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Przydałoby się dopracować sposób dostosowania strony pod wymagania i liczę, że kiedyś nad tym popracują. Bez żadnych wątpliwości polecam go każdej osobie, która chce zarabiać na promocji produktów finansowych. Mają w swojej ofercie produkty innych kategorii, ale totalnie nie zwracam na nie uwagi. Po prostu korzystam, jestem zajebiście zadowolony więc polecam.

Sprawdź program partnerski Bankier (https://www.systempartnerski.pl)

W powyższym linku jest zamieszczony link afiliacyjny. Super jak poprzez niego dołączysz do programu. Jeśli ci się nie chce „bo nie”, to i tak w razie czego możesz liczyć na moją pomoc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *