Przemyślane Zarabianie

Automatyczny traiding na kryptowalutach

Opis projektu

Totalnie nie znam się na kryptowalutach i traidingu. Mój przyjaciel polecił mi narzędzie, które za mnie to ogarnia. Nic tutaj nie robię i to mi się podoba, ale znam ryzyko takiego inwestowania.

Z jakiego narzędzia korzystam

Od razu na wstępie zaznaczam, że nie polecam tego narzędzia, bo RYZYKO JEST OGROMNE. Jak chcesz w to wejść, to jest wyłącznie Twoja decyzja i pamiętaj o tym.

Więcej o narzędziu

Start projektu

06.10.2022

Koniec projektu

06.10.2023

Zainwestowano

6925.9 zł

Przychód

208.71 zł

bilans
-6 717 zł
data aktualizacji
01.12.2022
skarbonka

Oś czasu

1 grudnia 2022

Szczerze to gdyby dobry przyjaciel nie opowiedziałbym o tym narzędziu, to pewnie w życiu bym się tym nie zainteresował. Nie znam rynku kryptowalut. Nie ogarniam tego całego traidingu. To totalnie nie moja bajka. Pewnego dnia, po natrafieniu na kolejny artykuł o tym jak inflacja zżera oszczędności, stwierdziłem ”A co mi tam. Najwyżej upier***ę te pieniądze” i sprawdziłem na własnej skórze jak to wygląda.

Odpalenie EazyBot to wyższa szkoła jazdy dla takiego nowicjusza jak ja. Najpierw rejestracja na Binance (link afiliacyjny) i weryfikacja konta. Później ok. 60 minut wiszenia na telefonie, żeby Mbank pozwolił na taką transakcję. Później spięcie API Binance z EazyBot i zasilenie konta w narzędziu, żeby mogło sobie pobierać prowizję. To była droga przez mękę 🙂 .

No ale udało się i 26 października EazyBot ogarnął pierwszą transakcję z automatu:

Mimo, że kryptowaluta - w dniu tworzenia aktualności - ostro szoruje po dnie, to delikatnie coś kapie, ale nie są to jakieś astronomiczne zyski. Wynika to z dwóch powodów:

  1. Wybrałem najpopularniejsze kryptowaluty (BTC i ETC), a tam niewiele się dzieje.
  2. EazyBot jest w darmowej wersji, a taka pozwala działać wyłącznie na 2 kryptowalutach i życzy sobie 30% od zysków.

Tak jak pisałem na początku - Nie znam się na kryptowalutach i w ramach przetestowania tego projektu inwestycyjnego, wolałem ograniczyć ryzyko do minimum (które i tak jest przecież ogromne). Sprawdźmy jak to wygląda finansowo od 25 października 2022 do 1.12.2022 19:42

  • Zainwestowano: 1446,75 USD
  • Przychód: 46,75$ (co daje miesięcznie ok. 36,90$)
  • Miesięczny zwrot z inwestycji: 2,55% (30,6% rocznie jeśli się taki wynik utrzyma)

Wygląda całkiem obiecująco, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że:

  • Giełda Binance może z dnia na dzień ”wyparować” ze wszystkimi pieniędzmi.
  • Kurs BTC i ETC może spaść do jakiś groszy (raczej mało prawdopodobne, ale nie można tego całkowicie wykluczyć).
  • Kurs dolara może radykalnie spaść i wpłynie to na zwrot z inwestycji.
  • Eazy Bot może ”wyparować” ale wtedy - teoretycznie - znikną tylko pieniądze na koncie tego narzędzia, z którego pobiera 30% prowizji. Kasa na giełdzie krypto jest - podobno - bezpieczna.
  • Pewnie x innych zagrożeń, które jako totalny amator nie ogarniam.

RYZYKO JEST WIĘC DUŻE, ale przy tak niskim wkładzie kapitału (6481,44 zł na giełdę Binance + 444,46 zł na konto EazyBot, żeby mogło sobie pobierać te 30% prowizji od zysku) mogę sobie na to pozwolić. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, bo jest to obrona przed inflacją kompletnie pozbawiona jakiegokolwiek działania z mojej strony.

Czy finalnie okaże się to trafna inwestycja? Czas pokaże, ale co kilka miesięcy będę aktualizował ten projekt. Według dzisiejszego kursu dolara, przychód z tego projektu inwestycyjnego wynosi 208,71 zł.

To by było na tyle jeśli chodzi o start tego projektu inwestycyjnego. Będę co jakiś czas informował jak się ten projekt rozkręca.

Logo Przemyślane Zarabianie - białe
Na blogu prezentowane są subiektywne, prywatne opinie autora. Nie stanowią one rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
Polityka prywatności
Współpraca ze mną
więcej informacji
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
rikona