Przemyślane Zarabianie

Automatyczny traiding na kryptowalutach

Opis projektu

Totalnie nie znam się na kryptowalutach i traidingu. Mój przyjaciel polecił mi narzędzie, które za mnie to ogarnia. Nic tutaj nie robię i to mi się podoba, ale znam ryzyko takiego inwestowania.

Z jakiego narzędzia korzystam

Od razu na wstępie zaznaczam, że nie polecam tego narzędzia, bo RYZYKO JEST OGROMNE. Jak chcesz w to wejść, to jest wyłącznie Twoja decyzja i pamiętaj o tym.

Więcej o narzędziu

Start projektu

06.10.2022

Koniec projektu

06.10.2023

Zainwestowano

6925.9 zł

Przychód

534.73 zł

bilans
-6 391 zł
data aktualizacji
04.03.2023
skarbonka

Oś czasu

4 marca 2023

Minęło już trochę czasu, więc pora na pierwsze wnioski dotyczące EazyBot. Ile i czy cokolwiek EazyBot zarobił do tej pory? Ile czasu zajmuje mi nadzorowanie narzędzia EazyBot? Co dalej z pieniędzmi zainwestowanymi w EazyBot? To wszystko znajdziesz w poniższej aktualizacji.

Z pewnością nie jest to rozwiązanie dla osób oczekujących fantastycznych zarobków na poziomie kilkudziesięciu procent miesięcznie. Co prawda ja wybrałem dwie najbezpieczniejsze kryptowaluty do inwestowania (Bitcoin i Etherum), więc sam mocno ograniczyłem tutaj ewentualny duży zysk lub duże straty. Taki ze mnie trochę cykorek, ale za wiele razy przejechałem się na tego typu narzędziach, żeby bawić się w zbędne ryzyko.

Inną kwestią jest to, że jestem absolutnie totalnym amatorem jeśli chodzi o rynek kryptowalut. Nie mam pojęcia jak to działa i - szczerze mówiąc - mam to w dupie 🙂 . Dlatego EazyBot tak mi leży, bo wszystkim zajmuje się za mnie, a ja niczym się nie przejmuję.

Wniosek jest taki: Narzędzie jak do tej pory działa i wykonuje swoją robotę.

Ile i czy cokolwiek EazyBot zarobił do tej pory?

Stan na 03.03.2023 godzina 06:56 rano

Do tej pory narzędzie zarobiło 120,8 USDT, a według obecnego kursu daje to 534,73 zł. Tyle wyszło od 26 października 2022 do 4 marca 2023 (129 dni = 4 miesiące i 9 dni). Uśredniając daje to dziennie 0,936 USDT, co uważam za genialny wynik przy kwocie inwestycji wynoszącej raptem 1446,75 USDT.

Spróbujmy na podstawie danych historycznych oszacować ile wyniesie roczny zwrot z inwestycji:

 • Kwota startowa: 1446,75 USD (w sumie to praktycznie to samo co USDT, ale nie jestem tutaj znawcą kryptowalut, więc mogę się mylić)
 • Od kiedy EazyBot działa: 26 październik 2022 rok
 • Ile dni pozostało do 26.11.2023 roku: 236
 • Dotychczasowy dzienny zarobek: 0,936 USDT

No to liczymy: 120,8 + 0,936 * 236 = 341,69 USDT -> Zakładając, że reszta dni wyjdzie identycznie, to właśnie tyle zarobi EazyBot w przeciągu pełnego roku działania.

Szacunkowy zwrot z inwestycji wyniesie wtedy 23,617% w skali roku. Szczerze to wystarczy mi, żeby zwrot z inwestycji utrzymywał się powyżej inflacji 🙂 . Wtedy już będę zajebiście zadowolony. Jak to ostatecznie wyjdzie? Czas pokaże.

Ile czasu zajmuje mi nadzorowanie narzędzia EazyBot?

Sprawdzam bardzo rzadko jak wygląda tutaj sytuacja. Dwa/Trzy razy w miesiącu rzucam okiem i tyle. Nie trwa to więcej niż 3 minuty miesięcznie. Przez jeden miesiąc ani razu tutaj nie zajrzałem. Do tej pory dwa razy skopało się działanie narzędzia, ale naprawy były bardzo proste.

Pod kątem czasożerności jest to bajka. Zresztą gdyby było inaczej, to nawet bym nie odpalał tego narzędzia. Tak jak pisałem i jeszcze nie raz tutaj napiszę - NIE ZNAM SIĘ NA KRYPTOWALUTACH I TRAIDINGU. Jakbym miał się tym zajmować osobiście, to na 99,9% już straciłbym te pieniądze.

Co dalej z pieniędzmi zainwestowanymi w EazyBot?

Nic. Narzędzie dalej sobie działa, tak jak działało do tej pory. Na razie nie zwiększam kapitału inwestycyjnego, bo nie mam z czego dołożyć. Nadwyżki finansowe idą w projekty zarabiania, gdzie czuję się znacznie bezpieczniej.

Może wpadnie jakiś ekstra hajs i wtedy rozważę doinwestowanie portfela. Na ten moment, wklepuję osiągnięty przychód od ostatniej aktualizacji i pozostawiam narzędzie EazyBot w spokoju. Niech dalej się to powoli turla własnym życiem.

CIEKAWOSTKA: Z pierwszych danych symulacja pokazała, że rocznie może wyjść zwrot na poziomie 30,6% więc mamy tutaj spory zjazd opłacalności. Tak wrzucam, żeby pokazać, aby nie traktować symulacji zbyt poważnie, bo dane oparte na przeszłości nie zawsze znajdą odzwierciedlenie w przyszłości mordko. Pamiętaj o tym.

Podsumowanie projektu na dzień: 4 marca 2023

Zainwestowano

6925.9 zł

Przychód

534.73 zł

1 grudnia 2022

Szczerze to gdyby dobry przyjaciel nie opowiedziałbym o tym narzędziu, to pewnie w życiu bym się tym nie zainteresował. Nie znam rynku kryptowalut. Nie ogarniam tego całego traidingu. To totalnie nie moja bajka. Pewnego dnia, po natrafieniu na kolejny artykuł o tym jak inflacja zżera oszczędności, stwierdziłem ”A co mi tam. Najwyżej upier***ę te pieniądze” i sprawdziłem na własnej skórze jak to wygląda.

Odpalenie EazyBot to wyższa szkoła jazdy dla takiego nowicjusza jak ja. Najpierw rejestracja na Binance (link afiliacyjny) i weryfikacja konta. Później ok. 60 minut wiszenia na telefonie, żeby Mbank pozwolił na taką transakcję. Później spięcie API Binance z EazyBot i zasilenie konta w narzędziu, żeby mogło sobie pobierać prowizję. To była droga przez mękę 🙂 .

No ale udało się i 26 października EazyBot ogarnął pierwszą transakcję z automatu:

Mimo, że kryptowaluta - w dniu tworzenia aktualności - ostro szoruje po dnie, to delikatnie coś kapie, ale nie są to jakieś astronomiczne zyski. Wynika to z dwóch powodów:

 1. Wybrałem najpopularniejsze kryptowaluty (BTC i ETC), a tam niewiele się dzieje.
 2. EazyBot jest w darmowej wersji, a taka pozwala działać wyłącznie na 2 kryptowalutach i życzy sobie 30% od zysków.

Tak jak pisałem na początku - Nie znam się na kryptowalutach i w ramach przetestowania tego projektu inwestycyjnego, wolałem ograniczyć ryzyko do minimum (które i tak jest przecież ogromne). Sprawdźmy jak to wygląda finansowo od 25 października 2022 do 1.12.2022 19:42

 • Zainwestowano: 1446,75 USD
 • Przychód: 46,75$ (co daje miesięcznie ok. 36,90$)
 • Miesięczny zwrot z inwestycji: 2,55% (30,6% rocznie jeśli się taki wynik utrzyma)

Wygląda całkiem obiecująco, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że:

 • Giełda Binance może z dnia na dzień ”wyparować” ze wszystkimi pieniędzmi.
 • Kurs BTC i ETC może spaść do jakiś groszy (raczej mało prawdopodobne, ale nie można tego całkowicie wykluczyć).
 • Kurs dolara może radykalnie spaść i wpłynie to na zwrot z inwestycji.
 • Eazy Bot może ”wyparować” ale wtedy - teoretycznie - znikną tylko pieniądze na koncie tego narzędzia, z którego pobiera 30% prowizji. Kasa na giełdzie krypto jest - podobno - bezpieczna.
 • Pewnie x innych zagrożeń, które jako totalny amator nie ogarniam.

RYZYKO JEST WIĘC DUŻE, ale przy tak niskim wkładzie kapitału (6481,44 zł na giełdę Binance + 444,46 zł na konto EazyBot, żeby mogło sobie pobierać te 30% prowizji od zysku) mogę sobie na to pozwolić. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, bo jest to obrona przed inflacją kompletnie pozbawiona jakiegokolwiek działania z mojej strony.

Czy finalnie okaże się to trafna inwestycja? Czas pokaże, ale co kilka miesięcy będę aktualizował ten projekt. Według dzisiejszego kursu dolara, przychód z tego projektu inwestycyjnego wynosi 208,71 zł.

To by było na tyle jeśli chodzi o start tego projektu inwestycyjnego. Będę co jakiś czas informował jak się ten projekt rozkręca.

Podsumowanie projektu na dzień: 1 grudnia 2022

Zainwestowano

6925.9 zł

Przychód

208.71 zł

Logo Przemyślane Zarabianie - białe
Na blogu prezentowane są subiektywne, prywatne opinie autora. Nie stanowią one rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
Polityka prywatności
Współpraca ze mną
więcej informacji
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
rikona