przemyslanezarabianie-logo

Ranking programów partnerskich

Poniższy ranking programów partnerskich powstał w oparciu o moje własne doświadczenia.

Nie sugerowałem się wyłącznie stawkami w danym programie partnerskim, bo często różnice pomiędzy prowizjami w jednym programem a drugim są często minimalne. Większość osób działających w programach partnerskich patrzy wyłącznie na kasę, nie biorąc pod uwagę poziomu konwersji, wsparcia technicznego, pomocy w zarabianiu na programie partnerskim czy częstotliwości pojawiania się/znikania danych programów. W poniższym rankingu programach partnerskich zamieszczony jest link afiliacyjny, który nie ma żadnego wpływu na to czy zarobisz więcej/mniej – Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia i osiągnięcia jak największych zysków z danego programu partnerskiego.

W rankingu programów partnerskich nie zamieszczam miejsca pierwszego, drugiego itd. Po prostu w zależności od danej tematyki – według mnie – warto w danym programie działać. Nie lubię też marnować czasu, więc jeżeli już wybieram dany program partnerski to staram się żeby oprócz wysokiej prowizji posiadał jak najszerszą gamę produktów z danej dziedziny lub dziedzin w których działam – Łatwiej mi kontrolować sytuację jeżeli na danej stronie mam tylko linki partnerskie z jednego/dwóch programów partnerskich i Tobie też bym tak zalecał.

Program partnerski nazwa.pl

program partnerski nazwa.pl
Kategoria:

IT
Zasięg:

Globalny
Prowizje: 

Wysokie

Najlepszy program partnerski jaki do tej pory widziałem w Polsce. Nie dość że można uzyskać nawet 50% prowizji za każdą zakupioną nową usługę przez polecaną osobę, to jeszcze na zawsze (forever and ever) otrzymuje się 25% od płatności za przedłużenie usługi przez poleconą osobę/firmę. Genialny program partnerski. Hosting, domeny, VPS, poczta itd. Jest w czym wybierać i można na tym programie partnerskim naprawdę dobrze zarabiać. Inne programy partnerskie powinny brać przykład, a wtedy relacje "partnerskie" wyglądałyby bardziej zdrowo

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program partnerski Cash In Pills

Program-partnerski-cash-in-pills
Kategoria:

Suplementy, kosmetyki
Zasięg:

Globalny
Prowizje: 

Wysokie

Nie ma programu partnerskiego z suplementami diety, odżywkami czy środkami na potencję oferującego tak wysokie prowizje. Minimum wynosi 30% od sprzedanego produktu, a że ceny są całkiem „godne” to i zarobki mogą być całkiem konkretne. Tam gdzie wysokie zarobki i konkurencja nie jest mała, ale jak posiadasz pod taką tematykę bloga/stronę/portal to warto przemyśleć wdrożenie tego programu partnerskiego + dołożyłbym do tego Ceneo, aby zbilansować ceny produktów (jest dużo tańszych środków na rynku). Odnośnie samej skuteczności produktów za wiele wypowiedzieć się nie mogę, bo swoją nadwagę lubię, na siłownię nie chodzę i z potencją na razie problemów nie mam 🙂

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program partnerski Bankier

Program-partnerski-bankier
Kategoria:

Finanse, bankowość, kredyty, pożyczki
Zasięg:

Krajowy
Prowizje: 

Średnie/Wysokie

Bardzo lubię program partnerski bankier z którym byłem związany długi czas (zarobiłem ponad 20 tysięcy). Jak już na moim blogu powstaną rankingi finansowe, to pewnie znowu skorzystam z ich oferty (wiadomo, że na sam ranking nie ma to żadnego wpływu), ale jeśli dany produkt będzie w ofercie to logiczne że skorzystam z możliwości dodatkowego zarobku. Mają konta bankowe, pożyczki krótkoterminowe (tzw.chwilówki), lokaty, konta dla firm itd. Jak działasz w branży finansowej to z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program partnerski Ceneo

Kategoria:

Wszystko
Zasięg:

Krajowy
Prowizje: 

Niskie

Ceneo chyba większość zna. Jest to porównywarka cenowa praktycznie wszystkiego. Niskie prowizje rekompensuje fakt, że można znaleźć tam mnóstwo produktów do polecenia co w przypadku blogów/portali generujących wysoką oglądalność można całkiem ładnie zarobić. Żeby zarobić nie trzeba danego produktu sprzedać, a wystarczy że użytkownik tylko zapozna się na stronie sklepu z produktem. Coś za coś – Stawki wynoszą od 0,01 zł do 0,36 zł (wygląda to słabo, ale zarabiasz na kierowaniu ruchu a nie samej sprzedaży).

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program partnerski MyLead

Kategoria:

Wszystko
Zasięg:

Globalny
Prowizje: 

Małe/Średnie/Wysokie

W programie MyLead mam stosunkowo małe doświadczenie, ale jest on bardzo rozbudowany. Postawiłem pod ten program partnerski stronkę, z którą krótko działałem (mały nakład finansowy i marketingowy) a co miesiąc jakieś leady wpadają. Muszę się zebrać i poważniej wejść w ten temat, bo widzę tutaj potencjał zwłaszcza na serwisach randkowych. Na plus ogromne wsparcie i mnóstwo materiałów ułatwiających rozpoczęcie zarabiania w programach partnerskich. Do wypłaty mam wciąż tutaj ponad 30 zł, ale gdybym podziałał mocniej to spokojnie jedna strona mogłaby generować kilkaset złotych zysku miesięcznie.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU
Lembicz-Michał-ranking-programow

Dlaczego tylko tyle programów partnerskich w rankingu?

To nie jest typowy ranking programów partnerskich bo polecam tylko te programy z którymi miałem styczność i na których cokolwiek udało mi się zarobić. Znajdziesz znacznie bardziej rozbudowane rankingi w internecie. Oczywiście mógłbym samemu stworzyć ranking z kilkunastoma/kilkudziesięcioma pozycjami, tylko po co? Na tych programach jest bardzo dużo opcji zarabiania które spokojnie wystarczą do zaspokojenia 99% potrzeb.

Jeżeli działasz w specyficznej branży, to najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z firmami oferującymi taki produkty/usługi i nawiązać współpracę. Zakładam, że wtedy osiągniesz najwyższy możliwy procent zysków, a jedynym problemem może być weryfikacja czy nie „walą w jajo”.

Wkrótce na potrzeby bloga marketingowego będę mocniej działać w programach partnerskich więc możliwe że lista zostanie zaktualizowana/poprawiona odnośnie osiąganych zarobków. Powstanie też instrukcja w jaki sposób zarabiać na takich programach partnerskich przy optymalizacji nakładów finansowych.

© 2018-2021. Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies
crossmenu