przemyslanezarabianie-logo

Współpraca

Zobacz, co mogę Ci zaproponować

Kim jestem?

Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę tego bloga o zarabianiu, inwestowaniu i oszczędzaniu pieniędzy od 1 sierpnia 2018 roku. To nie tylko ciekawe i przydatne informacje dla osób chcących poprawić swoją sytuację finansową. To również na bieżąco aktualizowana moja droga od zera do ośmiu milionów złotych nim skończę czterdzieści lat :-) Zarabianie pieniędzy to dla mnie świetna zabawa. Uwielbiam uruchamiać nowe projekty i je rozwijać. Opracowywać strategie marketingowe i biznesowe. Pomagać firmom zwiększyć sprzedaż czy osobom prywatnym rozpocząć fascynującą drogę poprawy sytuacji finansowej. Na tym się znam i uwielbiam to robić. To moja praca. To moja rozrywka. To mój świat do którego Cię zapraszam.

Konsultacje online

300 zł netto ok. 60 minut (zwracam całą kwotę jeśli stwierdzisz, że nie pomogłem rozwiązać problemu)

Twoja firma nie zarabia pieniędzy? Działania marketingowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Masz genialny produkt czy świetne usługi, ale nie wiesz jak pozyskać klientów? Od dłuższego czasu stoisz w miejscu i nie wiesz co zrobić, aby poprawić swoją sytuację finansową? Porozmawiajmy o tym, a postaram Ci się pomóc. Nie jestem couchem czy trenerem personalnym. Jestem normalnym facetem, który w "świecie pieniędzy" działa od 2011 roku i świetnie się przy tym bawię.

P.S Tatuaż na przedramieniu oznacza "Albo znajdę drogę albo ją sobie utoruję". Uwielbiam rozwiązywać skomplikowane problemy.

lembicz-michal-o-mnie

Artykuł sponsorowany (gościnny) na blogu

300 zł netto (dożywotnia publikacja)

Chcesz zamieścić na moim blogu artykuł? Dotyczy on bezpośrednio lub pośrednio zarabiania, inwestowania lub oszczędzania pieniędzy? Nie ma problemu! Artykuł jest publikowany dożywotnio (Będzie istniał tak długo jak ten blog). Oczywiście wspomnę o tym na swoim profilu na FB. Co jakiś czas podnoszę cenę za publikacje artykułu sponsorowanego/gościnnego. Więc jeżeli zastanawiasz się nad publikacją, to jutro może być znacznie drożej. Nie negocjuję cen publikacji. Sam proponuję lepsze warunki cenowe z firmami/osobami z którymi dłużej współpracuję.

Zobacz przykładowy artykuł

Recenzja Twojego produktu lub usługi

Ustalam indywidualnie z każdą firmą/osobą

Masz produkt lub usługę która może zainteresować mnie i czytelników bloga? Daj znać, a określę za ile mogę napisać recenzję. Do każdej recenzji solidnie się przykładam i zajmuje to sporo mojego czasu, ale od razu ostrzegam: Jeśli Twój produkt/Twoja usługa jest słaba, to nie ukrywam tego w recenzji dla czytelników. Możesz wtedy odmówić publikacji recenzji, ale płacisz za mój czas poświęcony na analizę i jej przygotowanie. Jeżeli Twój produkt lub usługa mocno mnie zaciekawi, to możliwe że nic nie zapłacisz za recenzję (w zamian będę mógł korzystać z usługi lub produktu), ale to musi być PRAWDZIWY DYNAMIT.

recenzja na blogu

Dlaczego warto publikować na moim blogu?

Co tydzień publikuję artykuł na blogu. Wszystko jest mojego autorstwa poza artykułami sponsorowanymi/gościnnymi. Systematycznie rośnie liczba czytelników i bardzo dużo z nich powraca na boga. To nie tylko korzyści pod kątem zwiększenia widoczności Twojej strony w Google, ale ciągle rosnąca grupa czytelników, którą interesują treści związane z zarabianiem, oszczędzaniem lub inwestowaniem pieniędzy. Zainteresowany? Zobacz jak prezentują się ostatnie statystyki z bloga poniżej.

Statystyki bloga

Ostatnia aktualizacja: luty 2021

Ruch na blogu regularnie rośnie. W lutym 2021 wzrost ruchu z wyników organicznych był o 74,4% większy niż w lutym 2020 roku. Jeśli potrzebujesz więcej danych analitycznych, to napisz.

statystyki luty 2021

Powody, dla których warto ze mną współpracować

  • Jestem nieziemsko przystojny :-) A tak serio, serio to jestem normalnym gościem który nikogo nie udaje. Zarabianie, oszczędzanie czy inwestowanie naprawdę daje mi mnóstwo radości i mam nadzieję, że widać to w zamieszczonych artykułach.
  • Nie promuję piramid finansowych czy innych słabych (według mnie) produktów czy usług. Moi czytelnicy wiedzą, że nie zamieszczę niczego na blogu z czego sam bym nie skorzystał lub nie korzystam.
  • Każda firma lub osoba z którą współpracuję dłużej lub dostarcza większe ilości publikacji, otrzymuje znacznie lepsze warunki współpracy. Lojalność i stała współpraca jest dla mnie najważniejsza.
  • Niczego nie ukrywam przed swoimi czytelnikami. Jeżeli coś jest białe, to nie piszę że "jest lekko szare". Pełna transparentność i brak nawijania makaronu na uczy! Jeżeli nie wiem jak Ci pomóc, to od razu o tym mówię. Nie lubię marnować czyjegoś i swojego czasu.

To chcesz porozmawiać o współpracy?

© 2018-2021. Prawa autorskie zastrzeżone. Informuję, że treści zawarte na blogu są wyrazem moich osobistych podglądów i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Polityka prywatności Rodo i plików cookies
crossmenu