Wstrzymuję projekt zarabiania na AliExpress i GearBest

Wstrzymuję projekt zarabiania na AliExpress i GearBest

Z bólem serca muszę wstrzymać ten projekt do czasu, aż przyjdą mi wszystkie zamówienia. Jest tego dość sporo, ale przez Święta Bożego Narodzenia wszystko znacząco się przesunęło w czasie. Nic już nie zamawiam i czekam do końca marca na przybycie – mam nadzieję – wszystkich zakupionych pierdółek. Jestem cierpliwy i spokojnie do końca tego roku jeszcze zrobię z AliExpress i GearBest malutkie źródełko regularnych, comiesięcznych dochodów.

Prawda jest taka, że tak czy inaczej i tak bym kupił te produkty, których ogromna większość jeszcze do mnie płynie. W trakcie ostatniej analizy zakupów, zauważyłem że najwięcej takich zakupów jest związanych z Marvelem czy DC comics.

Nie zamierzam zmieniać fundamentów tego projektu, ale widzę jak mogę wykorzystać już wykonane zakupy do znacznego – Przynajmniej w teorii – podniesienia zysków z produktów, właśnie ze Świata Bohaterów. Na razie pozostaje mi po prostu czekać, aż wszystko przyjdzie.

I na koniec, najważniejsze co do tej pory przyniósł ten projekt to…Nauczka!

Nauczka z zarabiania na AliExpress i GearBest?

wyciągnięta lekcja

Starać się zawsze ograniczyć do minimum czynniki zewnętrzne. Im więcej ludzi bierze udział w procesie, tym większa szansa że coś się spieprzy. Już ten projekt powinien wkraczać w fazę zarabiania, a musi zostać odłożony na półkę. Do tego nie wziąłem pod uwagę Świąt Bożego Narodzenia, gdzie logiczne jest opóźnienie z paczkami. No nic…Michael i inne osobowości biją się w klatę i więcej tego błędu nie popełnią 🙂

Przypominam, że w zarabianiu na AliExpress i GearBest stawiam pierwsze kroki. Śledzę i staram się uczyć od tych, którzy już w ten sposób zarabiają. Wykorzystam opóźnienie tego projektu, do jeszcze lepszego przygotowania konkretnego ruszenia. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wnioski zostały wyciągnięte i dalej napieram do przodu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *