Michael OneDollar

Michael OneDollar

Rocznik 86. Prowadzę Agencję Interaktywną od 2011 roku, a od 1 sierpnia 2018 roku tego bloga. Uwielbiam generować hajs.Więcej informacji

Bardzo dużo osób kupuje różne rzeczy z Chin. Sam od czasu do czasu coś tam zamawiam, ale nie są to ambitne zakupy. Gdzieś tam w tyle głowy wiem, że mógłbym uczynić z AliExpress czy GearBestcałkiem fajne źródło dochodu pasywnego. Czy i kiedy mi się to uda, dowiesz się z artykułów zamieszczonych właśnie w tej kategorii.

Żółwim tempem rozwijam ten projekt. Mam kilka pomysłów, które będę stopniowo wdrażał i zobaczymy. O ile robienie zakupów na AliExpress, GearBest czy Joomie jest banalnie proste, to zarabianie na tych serwisach wymaga już trochę gimnastyki. Nie interesują mnie tzw. strzały, czyli zarobienie dopiero jak coś zrobię.

Będę zarabiać na AliExpress i GearBest pasywnie

W artykule Dochód pasywny czyli zarabiasz nic nie robiąc, wyjaśniałem że cholernie ciężko stworzyć w pełni działający dochód pasywny. Przeważnie jakikolwiek czas trzeba poświęcić na dany projekt, żeby działał i się rozwijał. Na AliExpress czy GearBest będę zarabiał i to konkretne pieniądze, ale totalnie nie mam ciśnienia na szybki rozwój tego projeku.

Wiem, że prędzej czy później i tak zacznę zarabiać na AliExpress. Później pojawią się zarobki z GearBest, ale też będą. Na blogu znajdziesz między innymi recenzje produktów kupionych na AliExpress czy GearBest, które sam przetestowałem lub osoba której w pełni ufam (a jest ich niewiele) mi poleciła dany produkt.

A więc w skrócie. Szukasz osoby która szybko wbiła się w ten temat, i już po miesiącu zarabiała na tych platformach duży hajs? Trafiłeś pod zły adres. Widzę w tym sposobie zarabiania duży potencjał. Wykorzystam go najlepiej jak będę umiał, a pośpiech jest wrogiem słusznych decyzji i dlatego zarabianie na GearBest czy AliExpress rozwijam stopniowo.

Czy mi się uda cokolwiek zarobić w ten sposób? Kiedy pojawią się te zarobki? Ile czasu będę musiał poświęcić nim pojawią się pierwsze $$$ ? Wszystko to znajdziesz właśnie tutaj mordko.

TOP 5 komentowanych wpisów