Wznawiam zarabianie na AliExpress, ale z żółwim tempem

Wznawiam zarabianie na AliExpress, ale z żółwim tempem

Powracam niczym Feniks z popiołów do tego projektu. Z jednej strony wiem, że można konkretne pieniądze wyciągnąć z AliExpress. Z drugiej strony dojście do konkretnych pieniędzy wymagać będzie sporo czasu, którego mi brakuje. Nie mam parcia na kasę, więc będę…
Wstrzymuję projekt zarabiania na AliExpress i GearBest

Wstrzymuję projekt zarabiania na AliExpress i GearBest

Z bólem serca muszę wstrzymać ten projekt do czasu, aż przyjdą mi wszystkie zamówienia. Jest tego dość sporo, ale przez Święta Bożego Narodzenia wszystko znacząco się przesunęło w czasie. Nic już nie zamawiam i czekam do końca marca na przybycie…
Zarabianie na AliExpress i Gearbest

Zarabianie na AliExpress i Gearbest

Mam za sobą już dwa miesiące prowadzenia bloga o zarabianiu, a finalnie tylko dzięki oszczędzaniu skarbiec nie świeci pustkami. Nadszedł więc czas na projekt, który szybciej zacznie generować kasę do skarbca niż blog i wkrótce ruszająca dedykowana strona pod program…
Michael OneDollar

Michael OneDollar

Rocznik 86. Prowadzę Agencję Interaktywną od 2011 roku, a od 1 sierpnia 2018 roku tego bloga. Uwielbiam generować hajs.Więcej informacji

Bardzo dużo osób kupuje różne rzeczy z Chin. Sam od czasu do czasu coś tam zamawiam, ale nie są to ambitne zakupy. Gdzieś tam w tyle głowy wiem, że mógłbym uczynić z AliExpress czy GearBestcałkiem fajne źródło dochodu pasywnego. Czy i kiedy mi się to uda, dowiesz się z artykułów zamieszczonych właśnie w tej kategorii.

Żółwim tempem rozwijam ten projekt. Mam kilka pomysłów, które będę stopniowo wdrażał i zobaczymy. O ile robienie zakupów na AliExpress, GearBest czy Joomie jest banalnie proste, to zarabianie na tych serwisach wymaga już trochę gimnastyki. Nie interesują mnie tzw. strzały, czyli zarobienie dopiero jak coś zrobię.

Będę zarabiać na AliExpress i GearBest pasywnie

W artykule Dochód pasywny czyli zarabiasz nic nie robiąc, wyjaśniałem że cholernie ciężko stworzyć w pełni działający dochód pasywny. Przeważnie jakikolwiek czas trzeba poświęcić na dany projekt, żeby działał i się rozwijał. Na AliExpress czy GearBest będę zarabiał i to konkretne pieniądze, ale totalnie nie mam ciśnienia na szybki rozwój tego projeku.

Wiem, że prędzej czy później i tak zacznę zarabiać na AliExpress. Później pojawią się zarobki z GearBest, ale też będą. Na blogu znajdziesz między innymi recenzje produktów kupionych na AliExpress czy GearBest, które sam przetestowałem lub osoba której w pełni ufam (a jest ich niewiele) mi poleciła dany produkt.

A więc w skrócie. Szukasz osoby która szybko wbiła się w ten temat, i już po miesiącu zarabiała na tych platformach duży hajs? Trafiłeś pod zły adres. Widzę w tym sposobie zarabiania duży potencjał. Wykorzystam go najlepiej jak będę umiał, a pośpiech jest wrogiem słusznych decyzji i dlatego zarabianie na GearBest czy AliExpress rozwijam stopniowo.

Czy mi się uda cokolwiek zarobić w ten sposób? Kiedy pojawią się te zarobki? Ile czasu będę musiał poświęcić nim pojawią się pierwsze $$$ ? Wszystko to znajdziesz właśnie tutaj mordko.

TOP 5 komentowanych wpisów