Zawieszam zarabianie na bukmacherce, bo za wolno się to rozkręca

zarabianie na bukmacherce idzie za wolno

Udało się wyjść na plus w kwietniu. Nie udało się natomiast dopilnować wszystkich meczy,przez co w pewnym momencie stawki na mecze były inne niż powinny. Przyznam Ci szczerze, że trochę zaczęło mnie to już męczyć. Coraz fajniejsza pogoda, a przerwy pomiędzy jednym a drugim spotkaniem były często tak krótkie, że musiałem swoje plany dostosowywać pod bukmacherkę.

Zarabianie na bukmacherce grając na remisy mi się podoba i pewnie kiedyś do tego powrócę. Tymczasem te pieniądze zainwestuję w projekty, które szybciej się rozpędzają i nie wymagają takiej kontroli. Dokładnie zasiliły one program arbitrażowy o czym pisałem w artykule Pokazać Ci jak zarabiać w internecie 4000 zł miesięcznie i więcej?

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się recenzja tego programu arbitrażowego.  Miałem zasilić go kwotą łączną 5000 zł, ale z racji na wahania BTC i inne pierdoły jest 5200 złotych i niech się to mieli. Gdyby taka kwota była na bukmacherce, nie wpłynęłaby ona drastycznie na stawkę zakładów, a więc i na wygrane. Mam coraz mniej czasu na osiągnięcie celu rocznego, a hasem z bukmacherki nie wiele ogarnę

Na bukmacherce można sobie dorabiać

Grając na remisy może te 100-300 złotych miesięcznie wyciągnąć. Jest to jednak hazard, a więc ryzyko utraty pieniędzy jest spore. Grałem całkowicie bez emocji i udało się wyjść do przodu. Tylko trochę męczące się robiło to pilnowanie spotkań w weekendy. Słoneczko coraz fajniej grzeje i nie chcę dostosowywać planów pod mecze.

Dlatego na dłuższą przerwę projekt zawieszam. Fajnie się bawiłem, a przy okazji zarobiłem 2187 złotych i 14 groszy od początku mojej bukmacherskiej kariery. Całkiem sporo, ale lwią część tej kasy zarobiłem na czystym farcie. Reasumując, żeby nie lać wody: Zawieszam ten projekt na dłużej, ale może kiedyś powrócę z systemem gry bardziej mi odpowiadającym czasowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *