Przemyślane Zarabianie

INWESTOWANIE PIENIĘDZY zawsze musi być robione Z GŁOWĄ

INWESTUJ TYLE, ile możesz stracić i ani złotówki więcej.
Najpierw zarabianie, solidna poduszka finansowa, jeszcze jedna poducha na tzw. czarną godzinę i dopiero rozważam inwestowanie pieniędzy. 
bilans
-6 391 zł
data aktualizacji
04.03.2023
skarbonka
WAŻNA
INFORMACJA
Ta treść ma charakter wyłącznie informacyjny. To nie jest rekomendacja. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność. Do każdej inwestycji podchodzę tak, jakbym miał stracić te pieniądze - Taka rada do przemyślenia.

Aktualne projekty inwestowania

Archiwum projektów inwestowania

Inwestycyjne cmentarzysko, czyli wszystkie inwestycje od 2022 roku, które zakończyłem na plusie lub minusie (przeważnie na minusie). Tak dla przestrogi, że nie każda inwestycja kończy się szczęśliwie.
Automatyczny traiding na kryptowalutach

Totalnie nie znam się na kryptowalutach i traidingu. Mój przyjaciel polecił mi narzędzie, które za mnie to ogarnia. Nic tutaj nie robię i to mi się podoba, ale znam ryzyko takiego inwestowania.

Start projektu

06.10.2022

Koniec projektu

06.10.2023

Ostatnia aktualizacja

Zainwestowano

6 926 zł

Przychód

535 zł

Logo Przemyślane Zarabianie - białe
Na blogu prezentowane są subiektywne, prywatne opinie autora. Nie stanowią one rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
Polityka prywatności
Współpraca ze mną
więcej informacji
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
rikona